1 / 28

Habitación Privada en Centro de Cancún

Cancun, Quintana Roo, Mexico

I Cancun (Cancun sentrum)



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Parkering
Kaffetrakter
TV
Ovn
Gym
Kabel- eller satellitt-TV
Hårføner
Jern
Jern og strykebrett
Hage
Mikrobølgeovn
Takvifte
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Dusj
Skrivebord
Fryser

Velger du Habitación Privada en Centro de Cancún i Cancun (Cancun sentrum) som overnattingssted vil du bare ha 5 minutter å kjøre til både Plaza 28 og Plaza Las Americas. Dette gjestehuset ligger 9,7 mi (15,6 km) unna La Isla kjøpesenter og 5,9 mi (9,4 km) unna Langosta-stranden. Føl deg som hjemme i et av de 5 gjesterommene, som er individuelt innredet, og som har et kjøkken med kjøleskap/fryseboks i full størrelse og ovn. Underholdningen på rommet er sikret med en LED-TV. Rommene har skrivebord og mikrobølgeovn, og rengjøring tilbys etter avtale. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

La Gran Plaza kjøpesenter - 0,9 km
Kabah Urban-parken - 0,9 km
Las Plazas Outlet Cancún - 0,9 km
Andres Quintana Roo stadion - 1,1 km
Extreme Adventure - 1,8 km
La Sagrada Familia sognekirke - 1,9 km
Cancun kulturhus - 2,3 km
Beto Avila baseballstadion - 2,4 km
Plaza 28 - 2,5 km
Mercado 28 - 2,9 km
Ceviche-plassen - 3 km
Galenia sykehus - 3,1 km
Las Palapas-parken - 3,2 km
Hospiten sykehus - 3,4 km
Royal Yak Casino og sportsspill - 3,5 km

Den foretrukne flyplassen for Habitación Privada en Centro de Cancún er Cancun, Quintana Roo (CUN-Cancun internasjonale flyplass) - 17,1 km

Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon, bagasjeoppbevaring og kaffe på fellesområdet. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Du tilbys blant annet et treningssenter og kan nyte utsikten fra en hage. Dette gjestehuset har i tillegg tur-/billettassistanse og rabatt på et nærliggende treningsstudio.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Rengjøringsgebyr: 5.00 USD per person, per opphold

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Avgift for rengjøring: USD 5 per opphold

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Barn 4 år og yngre er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.
  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart over Habitación Privada en Centro de Cancún

Adresse

Habitación Privada en Centro de Cancún

Interior Norte, Mz 11, Lote 20, SMZ 46

77506

Cancun, Quintana Roo, Mexico

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.