




Hotel Sofia Palace
Sofia, Bulgaria
Hotellfasiliteter
Dersom du velger Hotel Sofia Palace som overnattingssted i Sofia, vil du bo midt i smørøyet, kun en 10 minutters spasertur fra Vitoshka Boulevard og Sofia tinghus. Dette hotellet ligger 0,6 mi (0,9 km) unna St. Nedelya kirke og 0,6 mi (0,9 km) unna Den gule murveien. Føl deg som hjemme i et av de 28 gjesterommene, som er individuelt innredet og utstyrt med minibar og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med badekar eller dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Vitoshka Boulevard - 0,4 km
Sofia tinghus - 0,5 km
St. Nedelya kirke - 0,5 km
St. Sofia-monumentet - 0,6 km
Den gule murveien - 0,7 km
City Garden - 0,7 km
Sveta Petka Samardzhiiska Church - 0,7 km
Sveta Petka Samardjiyska - 0,7 km
Ethnographic Institute with Museum - 0,7 km
TZUM Central stormagasin - 0,7 km
St. Georgs kirke - 0,8 km
Sofia City Art Gallery - 0,8 km
Slavejkov-plassen - 0,8 km
Mall of Sofia - 0,8 km
Ministerrådet i Sofia - 0,8 km
Den foretrukne flyplassen for Hotel Sofia Palace er Sofia (SOF) - 12,4 km
Gjester har tilgang til blant annet et døgnåpent forretningssenter, aviser i lobbyen (inkludert) og renseri-/vaskeritjenester. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (mot et tillegg) er tilgjengelig i nærheten. Gå ikke glipp av rekreasjonsfasiliteter som en badstue og et treningssenter. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og TV i fellesområdet. Som gjest på Hotel Sofia Palace kan du innta et måltid på SOFIA PALACE eller stikke innom dagligvarebutikken/storkiosken. Mingle med andre gjester - her tilbys alle gjester mottakelse (inkludert) daglig. Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.30 til kl. 10.00 mot et tillegg.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: BGN 2.50 per person, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. BGN 18 per person
- Avgift for flyplasstransport: BGN 60 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 3)
- Pris for selvbetjent parkering under tak: 28 BGN per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
Kart over Hotel Sofia Palace
Adresse
Hotel Sofia Palace
Tri ushi 8
1000
Sofia, Bulgaria
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.