Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 15

Royal Hotel Sharjah

Sharjah, De forente arabiske emirater

I Sharjah (Al Sharq)



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Internett
Parkering
TV
Gym
Sikkerhetsboks
Kabel- eller satellitt-TV
Hårføner
Jern
Jern og strykebrett
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt

Velger du Royal Hotel Sharjah i Sharjah (Al Sharq) som overnattingssted, vil du ha mindre enn 15 minutter å kjøre fra City Centre Deira og Sharjah kvinneklubb. Dette hotellet ligger 11,7 mi (18,9 km) unna Dubai Creek og 12,5 mi (20,1 km) unna Gull souk. Føl deg som hjemme i et av de 80 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med badekar eller dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommene har safe og rengjøring tilbys daglig. strykejern/-brett kan fås på forespørsel. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Sharjah kvinneklubb - 0,7 km
Sharjah kunstmuseum - 2 km
Rolla kjøpesenter - 2,3 km
Shah Faisal-moskeen - 4 km
Sharjah gullmarked - 4,3 km
Central Souq - 4,4 km
Crystal Plaza - 4,5 km
Sharjah Mega Mall - 4,5 km
Al Jazeera-parken - 4,7 km
Khalid Lake - 4,9 km
Sharjah gullmarked - 4,9 km
Al Noor Island - 5,1 km
Al Noor-moskeen - 5,2 km
Al Majaz Park - 5,7 km
Al Majaz Waterfront - 6,3 km

De nærmeste flyplassene er:
Sharjah (SHJ-Sharjah internasjonale flyplass) - 17 km
Dubai (DXB - Dubai int.) - 20,1 km

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig i nærheten. Du tilbys blant annet et treningssenter og wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. På Royal Hotel Sharjah kan du spise et bedre måltid i restauranten. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.30 til kl. 10.30 mot et tillegg.
  • Pris for frokostbuffé: ca. AED 30.00 per person
  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 250.00 AED (tur-retur)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Kart over Royal Hotel Sharjah

Adresse

Royal Hotel Sharjah

Al Qulayaa

Sharjah, De forente arabiske emirater

N 25.373208 E 55.396708

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger