




La Colella
San Martin de los Andes, Argentina
Hotellfasiliteter
Du vil bo svært sentralt i San Martin de los Andes hvis du velger denne ferieboligen, som ligger mindre enn 15 minutter fra Koessler husmuseum og La Pastera Che Guevara museum til fots. Denne ferieboligen ligger 0,6 mi (1 km) unna Bryggen ved Lacar-sjøen og 4,3 mi (6,9 km) unna Bandurrias utsiktspunkt. Føl deg som hjemme i denne ferieboligen, som er utstyrt med peis og smart-TV. Sengen har dundyner og sengetøy i egyptisk bomull. Det finnes en privat terrasse. Et kjøkken er utstyrt med kjøleskap/fryseboks i full størrelse, stekeovn og komfyrtopp. Underholdningen er sikret med en 32-tommers flatskjerm-TV med kabel-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Det private badet har kombinert dusj/badekar, dypt avslapningsbadekar og regndusjhode. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Lago Lacar - 0,2 km
Cordillera Ski - 0,3 km
Casino Magic - 0,6 km
Parque Nacional Lanín - 0,9 km
Koessler husmuseum - 1,1 km
La Pastera Che Guevara museum - 1,2 km
Guia de Pesca Con Mosca - 1,5 km
Bandurrias utsiktspunkt - 2,3 km
Escorial - 3,1 km
Arrayanes utsiktspunkt - 3,5 km
Cascada Cha Chin - 4,1 km
Sendero al Mirador Bandurrias - 4,3 km
La Islita - 4,6 km
Bryggen ved Lacar-sjøen - 1 km
Canopy San Martin de los Andes - 4 km
Nærmeste store flyplass er Bariloche (BRC-Teniente Luis Candelaria Intl.) - 159,1 km
Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, hurtigutsjekking og renseri-/vaskeritjenester. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig i nærheten. Skjem bort deg selv med massasjer, og du tilbys dessuten sykkelutleie. Denne ferieboligen har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og piknikområde.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Du kan bli bedt om å betale en argentinsk merverdiavgift på 21 % på overnattingsstedet. Reisende fra utlandet som betaler med et utenlandsk betalingskort eller bankoverføring, og som har gyldig pass og turistvisum, kan være unntatt denne avgiften.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for flyplasstransport per voksen: 12.5 USD (tur-retur)
- Flyplasstransportavgift per barn: 12.5 USD (tur-retur)
- Rengjøring er tilgjengelig mot en avgift
- Ved bruk av kredittkort må du betale et gebyr på 12 prosent
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Ett barn som er 3 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
Kart over La Colella
Adresse
La Colella
General Villegas 537
8370
San Martin de los Andes, Argentina
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.