




Vertikalt delt hus - Sjusjøen
Ringsaker, Norge
Hotellfasiliteter
Velkommen til denne sentrumsnære hytta på Sjusjøen. Hytta er delt inn i tre utleieenheter, hvorav denne boligen er den største. Leier du alle tre enhetene (se også N31961 og N31962), er det totalt 30 sengeplasser. I N31962 og N31963 er det en dør mellom leilighetene, mens du må bruke hoveddøren for å komme inn i N31961. Leiligheten er moderne og romslig. Den har eget treningsrom i kjelleren. Huset har et smørebord i garasjen der du kan preparere skiene dine. Leiligheten ligger midt i sentrum av Sjusjøen, noe som betyr at du har alt i nærheten. Sjusjøen er et velkjent reisemål med uendelige muligheter for naturopplevelser. Det er både sykkelutleie og treningssenter i nærheten av hytta. Sykkelmulighetene på Sjusjøen er helt fantastiske. Her finner du merkede sykkelstier som viser deg veien til fjells. Det anbefales også å oppleve fjellet til fots. Ønsker du en enkel tur for alle aldre, anbefaler vi en tur rundt Sjusjøen. Her kan du ta deg rundt med sykkel, barnevogn og rullestol. Det er flere fine stoppesteder langs innsjøen hvor du kan ta en pause for å nyte utsikten og en piknik. For et mer variert miljø er utflukter til Mostefjell, Snørvillen eller Lunkefjell et godt alternativ. Sjusjøen og regionen byr også på mange flotte fiskevann, og i Sjusjøen kan du fange gjedde og ørret. Det er også en flott lekeplass hvor barna kan leke og de voksne kan benytte seg av den gratis grillen. Vil du ha et større utvalg av fisk, kan du kjøre til fjells og fiske i Kroksjøen og Åstaelva. Fra Sjusjøen er det bare 30 minutter med bil til Lillehammer. Her finner du gode shoppingmuligheter, badeland, familiepark og mye mer. Hunderfossen Familiepark er et flott sted som passer for hele familien. For mindre barn anbefaler vi Lilleputthammer.
Fakta |
|
Fasiliteter |
|
Romfordeling Feriehus |
|
Fasiliteter |
|
Oppvarming / Energi |
|
Utendørs |
|
Avstand / Nærområde |
|
Øvrig informasjon |
|
Övriga avgifter och tillägg
Rengjøring 290,000.00 NOK per opphold betales på stedet
Strøm 300.00 NOK NULL betales på stedet
Tillegg
Sengetøy inkl håndk. 200.00 NOK per person betales på stedet
Kart over Vertikalt delt hus - Sjusjøen
Adresse
Vertikalt delt hus - Sjusjøen
Graaten Sæterli 22
2612
Ringsaker, Norge
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.