




Hotel D1
Ostrovacice, Tsjekkia
Hotellfasiliteter
I Ostrovacice ligger Hotel D1 plassert nær konferansesenteret og mindre enn en 10 minutters kjøretur fra Brno motorsportbane og Statni Hrad Veveri. Dette hotellet ligger 9,1 mi (14,6 km) unna Permonium og 9,7 mi (15,6 km) unna Brno messesenter. Føl deg som hjemme i et av de 41 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommet har telefon, samt safe og aviser (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Brno motorsportbane - 3,7 km
Statni Hrad Veveri - 6,6 km
Permonium - 14,6 km
Brno messesenter - 15,6 km
Det regionale mähriske museum - 16,4 km
VIDA! vitenskapssenter - 17 km
Mendel museum - 18,3 km
Byens dyrehage - 18,9 km
Mährisk museum - 19 km
Kålmarkedet - 19 km
Biskupský Yard museum - 19 km
Myntmesterens kjeller - 19,1 km
Náměstí Svobody - 19,2 km
Museum for romakultur - 19,2 km
Jurkovic Villa - 19,2 km
Nærmeste store flyplass er Brno (BRQ-Turany) - 25 km
Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon, et flerspråklig personale og bagasjeoppbevaring. Planlegger du en event i Ostrovacice? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 90 kvadratmeter, blant annet konferansesenter og 3 møterom. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Nyt utsikten fra en terrasse og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert) og tur-/billettassistanse. Smak på lokale og internasjonale retter på Restaurace, en av dette hotellets 2 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.30 mot et tillegg. LOCALIZE- Pris for frokostbuffé: ca. CZK 225 per person
- Kjæledyravgift: CZK 300.00 per kjæledyr, per natt
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Gebyr ved tidlig innsjekking: CZK 1000 (med forbehold om tilgjengelighet)
- Gebyr ved sen utsjekking: CZK 1000 (med forbehold om tilgjengelighet)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Ett barn som er 3 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
Kart over Hotel D1
Adresse
Hotel D1
Veverí 260
66481
Ostrovacice, Tsjekkia
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.