Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 100

Jacaranda Noosa

Noosa Heads, Queensland, Australia

Nær Hastings Street



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Internett
Vaskemaskin
Parkering
Vannkoker
TV
Oppvaskmaskin
Ovn
Brødrister
Hårføner
Jern
Jern og strykebrett
Hage
Mikrobølgeovn
Balkong
Balkong eller terrasse
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Tørketrommel
Fryser

Jacaranda Noosa, som ligger i Sunshine Coast (Noosa Heads), har både Hastings Street og Noosa Beach like rundt hjørnet. Denne leiligheten ligger 0,1 mi (0,1 km) unna Noosa Spit Recreation Reserve og 0,4 mi (0,7 km) unna Yunaman Bushland Reserve. Føl deg som hjemme i et av de 15 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har mikrobølgeovn. Rommet har seng med overmadrass. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Badene inkluderer designertoalettartikler og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Hastings Street - 0,1 km
Noosa Spit Recreation Reserve - 0,1 km
Noosa Beach - 0,2 km
Yunaman Bushland Reserve - 0,7 km
Weyba Creek Bushland Reserve North - 0,8 km
Noosa National Park - 0,9 km
Little Cove Beach - 1 km
Laguna Lookout - 1,3 km
Palm Grove Circuit Trailhead - 1,5 km
Noosa Hill Track Trailhead - 2 km
Tea Tree Bay - 2,3 km
Keyser Island Conservation Park - 2,3 km
Weyba Creek Conservation Park - 2,5 km
Noosa Hill - 2,7 km
Granite Bay - 3,1 km

De nærmeste flyplassene er:
Maroochydore, Queensland (MCY-Sunshine Coast) - 34,1 km
Brisbane flyplass (BNE) - 132,9 km

Foretrukket flyplass for Jacaranda Noosa er Brisbane flyplass (BNE).

Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, hurtigutsjekking og renseri-/vaskeritjenester. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Du tilbys blant annet et utendørsbasseng og kan nyte utsikten fra en hage. Denne leiligheten har dessuten wi-fi (inkludert), tur-/billettassistanse og grill.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: AUD 300.00 per opphold

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Avgift for barneseng (babyseng): 10.0 AUD per dag
  • Avgift for ekstraseng: 40.0 AUD per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart over Jacaranda Noosa

Adresse

Jacaranda Noosa

12 Hastings Street

4567

Noosa Heads, Queensland, Australia

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger