1 / 37

Pretty Apartment in Banjole near Sea Beach & Town Center

Medulin, Kroatia

Nær Punta Verudela strand



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Internett
Parkering
Vannkoker
Kaffetrakter
TV
Kjæledyr tillatt
Tennis
Hage
Mikrobølgeovn
Terrasse
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt

Velger du denne leiligheten som overnattingssted i Medulin, har du bare 10 minutter å kjøre til Pula Arena og Kvarnerbukta. Denne leiligheten ligger 5,2 mi (8,3 km) unna Punta Verudela strand og 0,7 mi (1,1 km) unna Jangalooz Adventure Park. Føl deg som hjemme i denne leiligheten, som er individuelt innredet og utstyrt med et kjøkken. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Jangalooz Adventure Park - 1,1 km
Adrenalin Park Medulin - 4,8 km
Golden Sun kasino - 6,7 km
Kvarnerbukta - 6,9 km
Forum - 7 km
Communal Palace - 7 km
Augustus-tempelet - 7,1 km
Dvojna Vrata - 7,1 km
Zerostrasse - 7,1 km
Arkeologiske museum - 7,1 km
Istrian Museum of Contemporary Art - 7,1 km
Den ortodokse kirken St. Nicholas - 7,2 km
Pula Arena - 7,2 km
Gate of Hercules - 7,2 km
Bourguignon festning - 7,4 km

Nærmeste store flyplass er Pula (PUY) - 13,2 km

Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Gå ikke glipp av rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og en utendørs tennisbane. Denne leiligheten tilbyr også wi-fi (inkludert) og grill.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Medulin pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: 1.10 EUR per person per natt fra 1. oktober til 31. mars. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: 1.60 EUR per person per natt fra 1. april til 30. september. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Kjæledyravgift: EUR 10.0 per kjæledyr, per natt
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.

Kart over Pretty Apartment in Banjole near Sea Beach & Town Center

Adresse

Pretty Apartment in Banjole near Sea Beach & Town Center

Medulin, Kroatia

N 44.828124 E 13.872323

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.