1 / 61

Villa Casa G - Pula

Medulin, Kroatia

Hvis du er ute etter en ferie på en moderne eiendom med et privat basseng med hydromassasje ved sjøen, er den luksuriøse Villa Casa G det perfekte ...



Hotellfasiliteter

Basseng
Internett
Vaskemaskin
Parkering
Kaffetrakter
TV
Oppvaskmaskin
Kabel- eller satellitt-TV
Solstoler
Hage
Mikrobølgeovn
Badekar eller dusj
Dusj
Garasje
Barnesenger
Barnestoler
Fryser

Hvis du er ute etter en ferie på en moderne eiendom med et privat basseng med hydromassasje ved sjøen, er den luksuriøse Villa Casa G det perfekte valget! Villaen består av 3 leiligheter i ett hus. Eiendommen leies ut som en enhet. Hver leilighet har 2 soverom, 2 bad, kjøkken, stue og spisestue. Alt fra soverom til kjøkken er møblert og innredet med mye kjærlighet, omsorg og oppmerksomhet. Panoramautsikten over havet er synlig fra hver av leilighetene.
De store terrassene og bassenget er bygget i moderne design av høy kvalitet med naturlige, typiske steinvegger og oliventrær. Uteområdet omfatter grønne områder i skyggen av middelhavsvegetasjon og en grillplass med et stort bord for opptil 12 personer. Villa Casa G har klimaanlegg, Wi-Fi, privat parkering for 5 biler og alt som trengs for en hyggelig ferie med bassenget bare noen få meter fra stranden.
Villa Casa G ligger i et boligområde. Det er ikke et festhus. Dette er en villa ved kysten i Pjeana Uvala, i nærheten av Pula. Det er et stort utvalg av utmerkede barer og restauranter innen kort gangavstand. Offentlig transport går til sentrum av Pula. Det tar bare 10 minutter å sykle til det historiske sentrum av Pula (2 sykler er tilgjengelig for villaens gjester).
Den nærmeste stranden ligger 20 meter fra villaen.

Den romerske byen Pula og den sjarmerende landsbyen Medulin ligger innen rekkevidde. Medulin regnes som en av de beste badebyene i Istria.

I Medulin og Prementura finner du et bredt utvalg av barer og restauranter, som alle er kjent for sine fiskeretter. Pula er også full av gode restauranter, og noen av dem finner du i den gamle bykjernen, som er full av romerske levninger. Det mest berømte romerske monumentet i Pula, som er start- og sluttpunktet for enhver sightseeingtur, er amfiteateret, kjent som Arenaen i Pula, der gladiatorkampene en gang fant sted. Det ble bygget på 1000-tallet e.Kr. under keiser Vespasian, i samme periode som det praktfulle Colosseum i Roma. I dag er det et sted for sommerarrangementer - filmfestivaler, operasesonger, rytterfestivaler, konserter og teaterforestillinger. De underjordiske tunnelene, som en gang ble brukt av gladiatorer, fungerer nå som utstillingslokale.

Fakta
  • Feriehus: 450m²
  • Panoramautsikt landskapet
  • Utl. ikke til ungdomsgrupper
Fasiliteter
  • Stereoanleg
  • Hårføner
  • Strykejern
  • Internett (trådløst)
  • Aircondition i hele boligen
  • All Inclusive
  • Vital
  • Røykfritt hus
  • Internet concept
  • Luxury Collection
  • Utendørs basseng: 50m²
  • 1 TV
  • Parabol
  • Utendørs dusj
  • Gassgrill
Romfordeling Feriehus
  • Baderom 1

    WC: Varmt og kaldt vann, Dusj

  • Baderom 2

    WC: Varmt og kaldt vann, Dusj

  • Baderom 3

    WC: Varmt og kaldt vann, Dusj

  • Baderom 4

    WC: Varmt og kaldt vann, Dusj

  • Baderom 5

    WC: Varmt og kaldt vann, Dusj

  • Baderom 6

    WC: Varmt og kaldt vann, Dusj

  • Kjøkken 1
  • Kjøkken 2
  • Kjøkken 3
  • Soverom 1

    Dobbeltseng(er) (2 soveplasser)

  • Soverom 2

    Dobbeltseng(er) (2 soveplasser)

  • Soverom 3

    Dobbeltseng(er) (2 soveplasser)

  • Soverom 4

    2x Enkeltsenge(er) (1 soveplass i hver)

  • Soverom 5

    Dobbeltseng(er) (2 soveplasser)

  • Soverom 6

    2x Enkeltsenge(er) (1 soveplass i hver)

  • Stue 1
  • Stue 2
  • Stue 3
Fasiliteter
  • Fryser
  • Kaffetrakter
  • Kjøkken: Varmt og kaldt vann
  • Kjøleskap
  • Stekeovn
  • Mikrobølgeovn
  • Oppvaskmaskin
  • Vaskemaskin
Oppvarming / Energi
  • Forbrukskostnader inkl.
  • Sentralfyr
Utendørs
  • Innhegnet hage
  • Gratis garasje på stedet: 5 parkeringsplasser
  • Tomt direkte ved vann: 1400m²
  • Utendørs dusj
  • Gassgrill
Avstand / Nærområde
  • Nærmeste restaurant: 200 m
  • Avst. til nærmeste vann/bading: 20 m (Hav/klippekyst)
Øvrig informasjon
  • PUY
  • Nei
  • Sykkeler
  • WC: Varmt og kaldt vann

Tillegg

Sengetøy inkl håndk. inkludert i prisen Rengjøring inkludert i prisen

Kart over Villa Casa G - Pula

Adresse

Villa Casa G - Pula

VII Ogranak 47

52100

Medulin, Kroatia

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.