




4125 Casa di Casanello by Barbarhouse
Lecce, Italia
Hotellfasiliteter
Velger du denne leiligheten som overnattingssted i Lecce, vil du bare ha 5 minutter å gå til Fransiskansk kunstgalleri og Kinesisk misjonsmuseum. Denne leiligheten ligger 0,5 mi (0,7 km) unna Piazza Giuseppe Mazzini og 0,5 mi (0,8 km) unna Karl den femtes slott. Føl deg som hjemme i denne leiligheten, som er utstyrt med airconditioning og Flatskjerm-TV. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Fransiskansk kunstgalleri - 0,4 km
Kinesisk misjonsmuseum - 0,4 km
Piazza Giuseppe Mazzini - 0,4 km
San Niccolò dei Greci-kirken - 0,5 km
Lecce rådhus - 0,5 km
Det hellige korsets kirke - 0,6 km
Piazzetta Sigismondo Castromediano - 0,7 km
Jesuskirken - 0,7 km
Karl den femtes slott - 0,7 km
Piazza Sant'Oronzo - 0,8 km
Bymurer - 0,8 km
Santa Maria della Grazia-kirken - 0,8 km
Paisiello teater - 0,8 km
Porta Napoli - 0,8 km
Romersk amfiteater - 0,8 km
Nærmeste store flyplass er Brindisi (BDS-Papola Casale) - 46 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum for skader: 100 EUR per opphold
- Lokale myndigheter i Lecce pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: 1.00 EUR per person per natt i opptil 7 netter fra 1. november til 30. april. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: 2.00 EUR per person per natt i opptil 7 netter fra 1. mai til 31. oktober. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
- Rengjøringsgebyr: 60 EUR per overnattingsenhet, per opphold
- Gebyr for sengetøy: EUR 15 per person, per opphold
- Administrasjonsgebyr: EUR 10 per overnattingsenhet per opphold
- Tjenestegebyr: EUR 5 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for sen innsjekking: 50 EUR for innsjekking mellom kl. 20.00 og midnatt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
Kart over 4125 Casa di Casanello by Barbarhouse
Adresse
4125 Casa di Casanello by Barbarhouse
Via di Casanello, 46
73100
Lecce, Italia
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.