




Hotelli Nukkumatti
Kokkola, Finland
Hotellfasiliteter
I Kokkola ligger Hotelli Nukkumatti kun en 5 minutters kjøretur unna Kieppi – Kokkola naturhistoriske museum og Karleby kirke. Dette hotellet ligger 2 mi (3,3 km) unna Neristan og 2 mi (3,3 km) unna Museum Quarter. Føl deg som hjemme i et av de 51 gjesterommene, som har kjøleskap. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene har dusj og hårføner. Rommene har safe og skrivebord, og barneseng/babyseng (inkludert) kan fås på forespørsel. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Kieppi – Kokkola naturhistoriske museum - 0,9 km
Karleby kirke - 1,7 km
Neristan - 2,9 km
Museum Quarter - 2,9 km
Suntinsuun uimaranta - 3,1 km
Vanhasatamanlahden uimaranta - 3,3 km
Halkokari-stranden - 3,4 km
Kokkola golfbane - 3,8 km
Lahdenperän uimaranta - 6,2 km
Punakalliot - 7,8 km
Palman uimaranta - 8,4 km
Toivonen dyrehage og bondemuseum - 10,1 km
Valkohietan uimaranta - 10,4 km
Laajalahden uimaranta - 11 km
Öja simstrand - 16,8 km
Den foretrukne flyplassen for Hotelli Nukkumatti er Kokkola (KOK-Kruunupyy) - 20,5 km
Gjester har tilgang til blant annet et flerspråklig personale, bagasjeoppbevaring og safe i resepsjonen. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Du tilbys blant annet en badstue og kan nyte utsikten fra en terrasse. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert) og tur-/billettassistanse. Ta deg et måltid i restauranten eller noe lett å bite i på kafeen på dette hotellet. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen.- Kjæledyravgift: EUR 20 per overnattingsenhet, per natt
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Avgift for ekstraseng: 25.0 EUR per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Ett barn som er 6 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
- Dette overnattingsstedet tillater bare kjæledyr på bestemte rom (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer). Gjestene kan be om å få en av disse rommene ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Dette overnattingsstedet opplyser om at tiltak er iverksatt hva gjelder ekstra renhold og gjestenes sikkerhet.
- Det brukes desinfeksjonsmiddel til rengjøringen av overnattingsstedet; sengetøy og håndklær vaskes på minst 60 °C.
- Det er innført tiltak for å sikre fysisk avstand.
Kart over Hotelli Nukkumatti
Adresse
Hotelli Nukkumatti
Nahkurinkatu 2
67100
Kokkola, Finland
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.