




Dimitra & Evdokia Hotel
Khaniá, Hellas
Hotellfasiliteter
Når du har Dimitra & Evdokia Hotel i Khaniá som overnattingssted, bor du nær stranden samtidig som du kun har 5 minutter å gå til Agia Marina strand og 12 minutter til Platanias strand. Dette leilighetshotellet ligger 7,1 mi (11,4 km) unna Nea Khora strand og 11 mi (17,7 km) unna Souda havn. Føl deg som hjemme på et av de 41 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et tekjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Rommene har egen lanai. Rommene har en 28-tommers smart-TV med kabel-TV. Rommene har safe og vannkoker, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Agia Marina strand - 0,4 km
Platanias-plassen - 0,9 km
Platanias strand - 1 km
OLEA kjøpesenter - 1,2 km
Golfland - 1,3 km
Tilfluktsrommene i Platanias - 1,4 km
Stalos strand - 2 km
Sunset-stranden - 5,2 km
Kalamaki Beach - 5,3 km
Agioi Apostoloi-stranden - 5,3 km
Máleme-stranden - 5,9 km
Iguana-stranden - 6,6 km
Østre bukt - 7,3 km
Den gylne stranden - 7,6 km
Aptera - 8 km
Den foretrukne flyplassen for Dimitra & Evdokia Hotel er Khania (CHQ – Ioannis Daskalogiannis) - 30,2 km
Gjester har tilgang til blant annet bibliotek og safe i resepsjonen. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Nyt utsikten fra en terrasse og en hage og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert). Som gjest på Dimitra & Evdokia Hotel kan du innta et måltid i restauranten eller stikke innom snackbaren/delikatesseforretningen. Slapp av om kvelden med noe å drikke i baren/loungen eller bassengbaren.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Khaniá pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: 0.50 EUR per overnattingsenhet per natt fra 1. november til 31. mars
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: 2.00 EUR per overnattingsenhet per natt fra 1. april til 31. oktober
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
Kart over Dimitra & Evdokia Hotel
Adresse
Dimitra & Evdokia Hotel
Agia Marina
73100
Khaniá, Hellas
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.