Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 42

Adler Resort Kaprun

Kaprun, Østerrike

Nær Panoramabahn Schaufelberg



Hotellfasiliteter

Bar
Internett
Parkering
Kaffetrakter
TV
Oppvaskmaskin
Kjæledyr tillatt
Badstue
Kabel- eller satellitt-TV
Hårføner
Hage
Mikrobølgeovn
Balkong
Balkong eller terrasse
Badekar eller dusj
Dusj
Fryser

Velger du Adler Resort Kaprun som overnattingssted i Kaprun, har du både Kaprun skiresort og Kitzsteinhorn alpinsenter like rundt hjørnet. Dette leilighetshotellet med skimuligheter ligger 10,7 mi (17,2 km) unna Saalbach-Hinterglemm skiområde og 0,3 mi (0,4 km) unna Oldtimer museum. Føl deg som hjemme i et av de 15 gjesterommene, som har et tekjøkken med kjøleskap/fryseboks i full størrelse og mikrobølgeovn. Underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV med kabel-TV, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Kaprun skiresort - 0,1 km
Kitzsteinhorn alpinsenter - 0,2 km
Oldtimer museum - 0,4 km
Kaprun Castle - 0,8 km
Schaufelberg Panorama Cable Car - 0,8 km
Panoramabahn Schaufelberg - 0,8 km
Familienberg Maiskogel - 0,9 km
St. Margareta Church - 1 km
Tauern kraftstasjon - 2,6 km
Sigmund-Thun Gorge - 2,9 km
Maiskogelbahn - 3,1 km
Maiskogel Cable Car - 3,1 km
Maisilift - 3,9 km
AreitXpress kabelvogn - 4,6 km
Zell am See-Kaprun golfklubb - 5,1 km

Resepsjonen er kun bemannet i et begrenset antall timer. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Etter en dag i skibakken kan du nyte fasiliteter som en badstue. Dette leilighetshotellet har i tillegg wi-fi (inkludert) og skioppbevaring. Med den kostnadsfrie bussen er det enkelt å komme seg til skibakken. På Adler Resort Kaprun kan du spise et bedre måltid i restauranten. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum for rengjøring: 60 EUR per opphold
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 2.55 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 15 år.
  • Rengjøringsgebyr: 150 EUR per overnattingsenhet, per opphold (varierer med størrelsen på rommet/leiligheten)

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokostbuffé: ca. EUR 10 for voksne og EUR 5 for barn
  • Kjæledyravgift: EUR 10 per kjæledyr, per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Kart over Adler Resort Kaprun

Adresse

Adler Resort Kaprun

Peter Buncher Strasse 4

5710

Kaprun, Østerrike

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger