




Finca la Patrona By Gestores
Huasca De Ocampo, Hidalgo, Mexico
Hotellfasiliteter
I Huasca de Ocampo ligger Finca la Patrona By Gestores plassert i en nasjonalpark og mindre enn en 10 minutters kjøretur fra Prismas Basalticos naturreservat og Prismas Basalticos-fossen. Dette hotellet ligger 4,8 mi (7,7 km) unna Las Truchas-skogen og 4,9 mi (7,9 km) unna Barranca de Metztilan biosfærereservat. Skjem bort deg selv og bo på et av de 6 gjesterommene med peis og smart-TV. Rommene har egen terrasse. Gjester kan lage måltider i et delt/felles kjøkken. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Prismas Basalticos naturreservat - 7 km
Prismas Basalticos-fossen - 7,3 km
Las Truchas-skogen - 7,7 km
Barranca de Metztilan biosfærereservat - 7,9 km
Duendes museum - 8,9 km
Gruvemuseum Mina de Acosta - 11,1 km
Museo Casa Grande - 12,5 km
Arbeidsmedisinsk Museum - 12,7 km
Gruvemuseum Mina la Dificultad - 13,9 km
Pastemuseum - 14,1 km
Pena Del Aire utsiktspunkt - 16,1 km
El Chico nasjonalpark - 16,6 km
Pachuca monumentale klokke - 20,9 km
Uavhengighetsplassen - 21 km
Mineria museum og historiske arkiv - 21 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum i kontanter for skader: 500 MXN per opphold
- Et skadedepositum på MXN 500 må betales før innsjekking.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokost tilberedt etter bestilling: ca. MXN 200–350 per person
- Depositum for kjæledyr: 500 MXN per natt
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
- Avgift for sen innsjekking mellom kl. 22.00 og kl. 07.00
- Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
- Avgift for rengjøring: MXN 150 per dag
- Avgift for bruk av basseng: MXN 1000 per natt
- Avgift for ved: MXN 200 per natt
- Ved bruk av kredittkort må du betale et gebyr på 5 prosent
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
Kart over Finca la Patrona By Gestores
Adresse
Finca la Patrona By Gestores
Camino Cerro del Gallo 13
43517
Huasca De Ocampo, Hidalgo, Mexico
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.