




Futabaso
Hikone, Japan
Hotellfasiliteter
Velger du Futabaso som overnattingssted i Hikone, er det bare en 5 minutters kjøretur til både Biwasjøen og Hikone slott. Dette ryokanet ligger 0,1 mi (0,1 km) unna Biwako kvasi-nasjonalpark og 1,6 mi (2,6 km) unna Ryotanji-tempelet. Føl deg som hjemme i et av de 14 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med kjøleskap og minibar. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med flatskjerm-TV. Rommene har privat bad med separat badekar og dusj, toalettartikler (inkludert) og bideer. Rommene har safe og skrivebord, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Biwako kvasi-nasjonalpark - 0,1 km
Biwasjøen - 0,5 km
Konki-parken - 2,6 km
Ryotanji-tempelet - 2,7 km
Hikone slott - 2,8 km
Umoreginoya - 3 km
Daishiji-tempelet - 3,2 km
Genkyu-en-hagen - 3,2 km
Shigaken Gokoku-helligdommen - 3,2 km
Kaikoku minnesmerke - 3,3 km
Ii Naomasa-statuen - 3,3 km
Sawayama slottsruiner - 3,5 km
Hikone slottsmuseum - 3,5 km
Yume-Kyobashi slottvei - 3,5 km
Soanji-tempelet - 3,8 km
Den foretrukne flyplassen for Futabaso er Osaka (KIX-Kansai internasjonale flyplass) - 166,3 km
Resepsjonen er kun bemannet i et begrenset antall timer. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Du tilbys blant annet et boblebad og wi-fi (inkludert). På Futabaso kan du spise et bedre måltid i restauranten. Komplett frokost tilbys daglig fra kl. 07.30 til kl. 09.00 mot et tillegg.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: JPY 150.00 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 13 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for komplett frokost: ca. JPY 1080 per person
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
- Vær oppmerksom på at enkelte overnattingssteder ikke tillater at gjester med tatoveringer bruker det offentlige badet.
Kart over Futabaso
Adresse
Futabaso
1377 Matsubara-cho
522-0002
Hikone, Japan
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.