1 / 62

La Villa Teresa

Havana, Cuba

I Havana (Diez de Octubre kommune)



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Basseng
Bar
Internett
Spa
Parkering
TV
Sikkerhetsboks
Kabel- eller satellitt-TV
Solstoler
Hårføner
Minibar
Jern
Jern og strykebrett
Hage
Mikrobølgeovn
Balkong
Terrasse
Balkong eller terrasse
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Dusj

I Havana (Diez de Octubre kommune) ligger La Villa Teresa mindre enn 10 minutter å kjøre unna Nacional de Cuba-hotellet og Malecón. Dette bed & breakfast-hotellet med spa ligger 4,1 mi (6,6 km) unna Plaza Vieja og 4,4 mi (7 km) unna Hotel Capri. Føl deg som hjemme i et av de 9 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har dusj, toalettartikler (inkludert), og hårføner. Rommene har safe og strykejern/-brett, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

El Barrio Chino - 1,7 km
Coliseo de la Ciudad Deportiva - 3,3 km
Estadio Latinoamericano - 3,7 km
Havana Zoo - 4,2 km
Almendares Park - 4,9 km
Comité Central del Partido Comunista de Cuba - 4,9 km
José Martí National Library - 5 km
Revolution Square - 5,3 km
Paseo de Marti - 5,4 km
Ministerio del Interior - 5,4 km
Plaza Carlos III - 5,5 km
Nasjonalforsamlingsbygget - 5,5 km
Latinsalseando danseskole - 5,5 km
José Martí-minnesmerket - 5,6 km
Colon kirkegård - 5,6 km

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og betjent parkering inkludert er tilgjengelig i nærheten. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer. Dette bed & breakfast-hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og piknikområde. Det enkelt å komme seg til severdighetene i nærheten med overnattingsstedets buss (mot et tillegg). Få deg en matbit i snackbaren/delikatesseforretningen eller slapp av på rommet og benytt deg av dette bed & breakfast-hotellets romservice (på fastsatte tidspunkter). Besøk en bar/lounge eller en bassengbar og slapp av med din favorittdrink. Kontinental frokost tilbys daglig fra kl. 08.30 til kl. 11.00 mot et tillegg. Overnattingsstedet vil være under oppussing fra 2. april 2025 til 10. april 2025 (sluttdatoen kan bli endret). Dette påvirker følgende områder:
  • Bar/lounge
  • Utendørs område
  • Svømmebasseng
Renoveringsarbeidet vil bare foregå i arbeidstiden. Vi vil gjøre alt vi kan for å holde støy og forstyrrelser på et minimum.
  • Pris for kontinental frokost: ca. EUR 8 per person
  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 30 EUR (tur-retur)
  • Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Det er mulig å betale uten kontanter.

Kart over La Villa Teresa

Adresse

La Villa Teresa

Patrocinio 251

10500

Havana, Cuba

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.