1 / 19

Apartamento Amistad

Havana, Cuba

I Havana (Centro Havana)



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Vaskemaskin
TV
Kjæledyr tillatt
Sikkerhetsboks
Mikrobølgeovn
Terrasse
Badekar eller dusj
Røyking tillatt
Dusj

Har du Apartamento Amistad som ditt overnattingssted i Havana vil du bo sentralt, kun 5 minutter å kjøre fra Malecón og Plaza Vieja. Dette hotellet ligger 2,2 mi (3,6 km) unna Nacional de Cuba-hotellet og 2,1 mi (3,3 km) unna Hotel Capri. Føl deg som hjemme i et av gjesterommene, som har air conditioning, og som har et kjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Underholdningen på rommet er sikret med en flatskjerm-TV. Rommene har safe og mikrobølgeovn, og rengjøring tilbys etter avtale. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

San Rafael Boulevard - 0,1 km
Nasjonalforsamlingsbygget - 0,2 km
Gran Teatro de La Habana - 0,3 km
Sentralpark - 0,3 km
Hotel Inglaterra - 0,4 km
Paseo de Marti - 0,4 km
Statue of José Martí - 0,5 km
Casa de la Musica de Centro - 0,5 km
Museo Nacional de Bellas Artes - 0,6 km
Calle Obispo - 0,7 km
Edificio Bacardí - 0,7 km
Plaza del Cristo - 0,7 km
Latinsalseando danseskole - 0,9 km
Malecón - 0,9 km
Museum of the Revolution - 0,9 km

Nyt utsikten fra en terrasse. Kontinental frokost tilbys daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.00 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum i kontanter: 50 USD per person per opphold
  • Resortavgift: USD 5 per person, per natt
Resortavgiften er inkludert følgende:
  • Tilleggstjenester

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for kontinental frokost: ca. USD 10–18 per person
  • Kjæledyravgift: USD 100 per kjæledyr, per uke
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Avgift for sen innsjekking: 5 USD for innsjekking mellom kl. 19.00 og midnatt
  • Avgift for rengjøring: USD 5 per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Ved innsjekking må gjester fremlegge dokumentasjon på negativ COVID-19-test.

Kart over Apartamento Amistad

Adresse

Apartamento Amistad

Amistad #361 int. 202

Havana, Cuba

N 23.1356 E -82.361423

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.