1 / 23

Hotel Presidente Internacional

Guayaquil, Ecuador

I Guayaquil (Guayaquil sentrum)



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Bar
Internett
Konferanserom
Parkering
TV
Kjæledyr tillatt
Badstue
Sikkerhetsboks
Telefon
Kabel- eller satellitt-TV
Hårføner
Minibar
Mikrobølgeovn
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Dusj
Skrivebord
Forretningsvennlig

Med Hotel Presidente Internacional i Guayaquil (Guayaquil sentrum) som ditt overnattingssted, vil du være 10 minutter unna Hundreårsparken og Church of La Merced til fots. Dette hotellet ligger 0,6 mi (0,9 km) unna Seminario-parken og 0,6 mi (1 km) unna Mercado Central. Føl deg som hjemme i et av de 41 gjesterommene, som har minibar og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Hundreårsparken - 0,5 km
Church of La Merced - 0,5 km
San Francisco-plassen - 0,7 km
San Francisco-kirken - 0,7 km
Sjokolademuseum - 0,8 km
Seminario-parken - 0,8 km
Malecon 2000 - 0,8 km
Artisan Market - 0,8 km
La Rotonda - 0,9 km
Simon Bolivar-statue - 0,9 km
Catedral Metropolitana de Guayaquil - 0,9 km
Mercado Central - 0,9 km
Nahim Isaias-museet - 1 km
Guayaquil kommunale museum - 1 km
Guayas sportsstiftelse - 1,1 km

Den foretrukne flyplassen for Hotel Presidente Internacional er Guayaquil (GYE-Jose Joaquin de Olmedo internasjonale flyplass) - 5,3 km

Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, hurtiginnsjekking og hurtigutsjekking. Dette hotellet tilbyr møte- og konferanselokaler som konferansesenter og møterom. Du tilbys blant annet en badstue og wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. Dette hotellet har i tillegg bankettsal og salgsautomat. Kom og spis middag på PRESIDENTE, en restaurant som spesialiserer seg på lokale retter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Mingle med andre gjester - her tilbys alle gjester mottakelse (inkludert) daglig. Overnattingsstedet er stengt mellom 21. juli og 22. juli.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Merverdiavgift i Ecuador (15 %). Reisende fra utlandet som har gyldig pass og turistvisum kan være unntatt denne avgiften (15 %).

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Avgift for ekstraseng: 20.0 USD per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Ett barn som er 8 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Enkelte fasiliteter kan ha begrenset tilgang. Gjester kan ta kontakt med overnattingsstedet for flere opplysninger ved å bruke kontaktopplysningene på reservasjonsbekreftelsen.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart over Hotel Presidente Internacional

Adresse

Hotel Presidente Internacional

Quisquis 112

090514

Guayaquil, Ecuador

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.