




Bellissimo Castle
Gainesville, Georgia, USA
Hotellfasiliteter
Velger du Bellissimo Castle når du skal overnatte i Gainesville, vil du være 5,5 mi (8,9 km) unna Chattahoochee Golf Club og 8 mi (12,9 km) unna Don Carter delstatspark. Denne ferieboligen med golfmuligheter ligger 9,6 mi (15,5 km) unna Lake Lanier Olympic Park og 15,4 mi (24,8 km) unna Chestatee viltreservat og zoo. Føl deg som hjemme i et av de 8 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har smart-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Badene har dusj. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Lake Lanier - 0,1 km
Chattahoochee Golf Club - 8,9 km
Don Carter delstatspark - 12,9 km
Quinlan senter for visuell kunst - 15,3 km
Chattahoochee River - 15,4 km
Lake Lanier Olympic Park - 15,5 km
Brenau University - 16 km
Atlanta Botanical Garden, Gainesville - 16,1 km
Smithgal kunstsenter - 16,5 km
Wilshire Trails Park - 17 km
Midland Dog Park - 17,4 km
Interactive Neighborhood for Kids - 18,1 km
Frances Meadows Aquatic Center - 19 km
Regal Hollywood - Gainesville - 19,5 km
Chestatee golfklubb - 22 km
Den foretrukne flyplassen for Bellissimo Castle er Hartsfield-Jackson Atlanta internasjonale lufthavn (ATL) - 120,2 km
Gjester har tilgang til blant annet vaskeritjenester og heis. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Gå ikke glipp av rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og et døgnåpent treningssenter. Denne ferieboligen tilbyr også wi-fi (inkludert), peis i lobbyen og grill.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum: USD 1200 per overnattingsenhet per dag
- Depositum for skader: 1000 USD per opphold
- Rengjøringsgebyr: 900.00 USD per overnattingsenhet, per opphold
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Depositum for kjæledyr: 300.00 USD per opphold
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Golf må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte denne ferieboligen før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
Kart over Bellissimo Castle
Adresse
Bellissimo Castle
4726 Shirley Rd
30506
Gainesville, Georgia, USA
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.