1 / 24

Un B&B al Belvedere

Enna, Italia

Nær Fontana del Ratto di Proserpina



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Internett
Parkering
Vannkoker
Kaffetrakter
TV
Kabel- eller satellitt-TV
Hårføner
Minibar
Balkong
Terrasse
Balkong eller terrasse
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Dusj
Skrivebord

Velger du Un B&B al Belvedere som overnattingssted i Enna, har du både Fontana del Ratto di Proserpina og Piazzas like rundt hjørnet. Dette bed & breakfast-hotellet ligger 0,1 mi (0,1 km) unna Chiesa di San Francesco d'Assisi og 0,2 mi (0,4 km) unna Palazzo Pollicarini. Føl deg som hjemme i et av de 4 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar og Flatskjerm-TV. Med wi-fi inkludert på rommet holder du deg oppkoblet, og med kabel-TV-programmer tilgjengelig har du underholdning. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og bideer. Rommene har skrivebord og kaffetrakter/tekoker, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Fontana del Ratto di Proserpina - 0,1 km
Piazzas - 0,1 km
Chiesa di San Francesco d'Assisi - 0,1 km
Palazzo Pollicarini - 0,4 km
Duomo di Enna - 0,6 km
Museo Archeologico di Palazzo Varisano - 0,7 km
Museo Alessi - 0,7 km
Agira Canadian War Cemetery - 0,9 km
Castello di Lombardia - 1 km
Lombardia-slottet - 1,1 km
Rocca Di Cerere - 1,3 km
Torre di Federico II - 1,8 km
Necropoli di Realmese - 2,9 km
Chiesa Madre - 2,9 km
Torre Pisano - 2,9 km

Gjestene tilbys flyplasstransport mot et tillegg, og ubetjent parkering (mot et tillegg) er tilgjengelig på stedet. Nyt utsikten fra en terrasse og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert) og tur-/billettassistanse. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 09.30.
  • Pris for selvbetjent parkering: 8.00 EUR per natt
  • Avgift for sen innsjekking: 15.00 EUR for innsjekking mellom kl. 20.00 og midnatt
  • Avgift for barneseng (babyseng): 5.00 EUR per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Alle gjester, inklusive barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller myndighetsutstedt ID med bilde .
  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1999.99 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Barn som er 3 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).

Kart over Un B&B al Belvedere

Adresse

Un B&B al Belvedere

P.zza F.Crispi 9, Enna

94100

Enna, Italia

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.