1 / 65

Villa Erna

Dubrovnik, Kroatia

Nær Copacabana strand



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Basseng
Bar
Internett
Parkering
Vannkoker
TV
Sikkerhetsboks
Kabel- eller satellitt-TV
Brødrister
Solstoler
Hårføner
Jern
Jern og strykebrett
Mikrobølgeovn
Balkong
Terrasse
Balkong eller terrasse
Badekar eller dusj
Røyking tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Dusj
Skrivebord
Forretningsvennlig
Familievennlig

Villa Erna ligger sentralt til i Dubrovnik. Bor du her, vil du ha kun 2 minutter å kjøre til Copacabana strand og 6 minutter til Dubrovnik fergehavn. Dette leilighetshotellet ligger 1,3 mi (2 km) unna Lapad-stranden og 2,4 mi (3,9 km) unna Gruz havn. Føl deg som hjemme i et av de 12 gjesterommene, som er individuelt dekorert, og som har et kjøkken med komfyrtopp og mikrobølgeovn. Rommene har egen møblert balkong. Underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Rommene har safe og skrivebord, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Poluotok Lapad - 0,1 km
Copacabana strand - 0,7 km
Universitetet i Dubrovnik - 0,8 km
Luka Gruz - 1 km
Lapad-stranden - 1,6 km
Dubrovnik Shopping Minčeta - 2,2 km
Gruz åpne marked - 2,6 km
Mercante - 2,8 km
Gruz havn - 2,8 km
Dubrovnik fergehavn - 2,8 km
Rødt Historisk Museum - 2,9 km
Boninovo kirkegård - 3,4 km
Bellevue-stranden - 3,5 km
Rochester Institute of Technology Croatia - 4,2 km
Šulić-stranden - 4,3 km

Nærmeste store flyplass er Dubrovnik (DBV) - 23,5 km

Gjestene tilbys flyplasstransport mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig på stedet. Du tilbys blant annet et utendørsbasseng og kan nyte utsikten fra en terrasse. Rund av dagen med noe å drikke i strandbaren. Overnattingsstedet er stengt mellom 1. november og 27. mars.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Dubrovnik pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: fra 1 oktober til 31 mars, EUR 1.85 per person, per natt for voksne, EUR 0.93 per natt for gjester mellom 12 og 17 år. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år år.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: fra 1 april til 30 september, EUR 2.65 per person, per natt for voksne, EUR 1.33 per natt for gjester mellom 12 og 17 år. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år år.
  • Reisemålsavgift: EUR 2.7 per person, per natt. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 11 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Det sesongbaserte bassenget er åpent fra 20. april til 31. oktober.
  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 08.00 og kl. 21.00.
  • Ett barn som er 2 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.

Kart over Villa Erna

Adresse

Villa Erna

Vatroslava Lisinskog 35

20000

Dubrovnik, Kroatia

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.