1 / 46

Hotel Flor Gloria

Dibulla, Colombia

Nær Palomino-stranden



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Bar
Internett
Kaffetrakter
TV
Kjæledyr tillatt
Balkong
Terrasse
Balkong eller terrasse
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Dusj

Når Hotel Flor Gloria i Palomino er overnattingsstedet ditt, er du nær flyplassen og mindre enn 15 minutter unna Río Palomino og Sierra Nevada de Santa Marta nasjonalpark til fots. Dette hotellet ligger 26,7 mi (42,9 km) unna Tayrona nasjonale naturpark og 0,9 mi (1,5 km) unna Palomino-stranden. Føl deg som hjemme i et av de 13 gjesterommene. Rommene har egen terrasse. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Badene har dusj. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Río Palomino - 0,7 km
Sierra Nevada de Santa Marta nasjonalpark - 1 km
Palomino-stranden - 1,5 km
Mingueo kirke - 20,3 km
Koralia-stranden - 25,7 km
Buritaca-stranden - 26,7 km
Mareygua-stranden - 26,8 km
Guachaca-elven - 30,8 km
Isla Salamanca Park - 35 km
Río Jeréz - 35,5 km
Fortryllede bassenger - 35,6 km
Costeño-stranden - 35,8 km
Tayrona nasjonale naturpark - 42,9 km

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og vaskeritjenester. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert), TV i fellesområdet og vestibyle. Mingle med andre gjester - her tilbys alle gjester mottakelse (inkludert) daglig. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Du må kanskje betale mva. (19 %) på stedet. Reisende fra utlandet som betaler med et utenlandsk betalingskort eller bankoverføring, og som har gyldig pass og turistvisum, kan være unntatt denne avgiften (19 %) for turistpakkereiser (overnatting + en annen reisetjeneste).

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Reiser du med et barn, kan det være overnattingsstedet ditt krever at du viser frem visse tilleggsdokumenter. Foreldre som reiser til Colombia med et barn på under 18 år kan bli bedt om å vise frem barnets fødselsattest og legitimasjon med bilde (pass dersom vedkommende er statsborger av et annet land enn Colombia) ved innsjekking. Dersom en slektning eller foresatt reiser til Colombia med barnet, kan vedkommende bli bedt om å vise frem en fullmakt for reisen, underskrevet av både en notar og begge foreldrene til barnet, i tillegg til en kopi av begge foreldrenes legitimasjon. Dersom kun én av foreldrene til barnet reiser til Colombia med barnet, kan vedkommende bli bedt om å vise frem en fullmakt for reisen, underskrevet av både en notar og den andre av foreldrene. Besøkende som planlegger å reise til Colombia med barn bør kontakte et colombiansk konsulat før reisen for å få videre veiledning.

Kart over Hotel Flor Gloria

Adresse

Hotel Flor Gloria

Carrera 2 # 1B-63

446009

Dibulla, Colombia

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.