1 / 25

Maison d'Istrie

Brussel, Belgia

Nær Avenue Louise



Hotellfasiliteter

Bar
Internett
Parkering
Kjæledyr tillatt
Hage
Terrasse
Røyking ikke tillatt

Maison d'Istrie ligger sentralt til i Brussel, like ved Avenue Louise og mindre enn 5 minutter unna Det kongelige slott i Brussel med bil. Dette gjestgiveriet ligger 2,2 mi (3,5 km) unna La Grand Place og 1,5 mi (2,5 km) unna EU-parlamentet. Føl deg som hjemme i et av de 4 gjesterommene, som er individuelt dekorert. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Badene har dusj, regndusjhode og hårføner. Rommene har skrivebord og vannkoker, og rengjøring tilbys etter avtale. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Avenue Louise - 0,1 km
Rue du Lac 6 - 0,4 km
Ixelles-dammene - 0,6 km
Flagey - 0,9 km
Horta-museet - 1 km
Bois de la Cambre - 1,4 km
Universite Libre de Bruxelles - 1,6 km
Saint Gilles rådhus - 1,8 km
Naturvitenskapelig museum - 1,9 km
Brussel tinghus - 2 km
Porte de Hal-museet - 2 km
EU-parlamentet - 2,1 km
Albert Borschette konferansesenter - 2,1 km
Parlamentarium - 2,2 km
Place du Luxembourg - 2,2 km

De nærmeste flyplassene er:
Brussel lufthavn, (BRU) - 16,3 km
Antwerpen (ANR-Antwerpen internasjonale flyplass) - 52,7 km
Charleroi (CRL – Brussels South Charleroi) - 54,2 km

Gjester har tilgang til blant annet bagasjeoppbevaring og vaskeritjenester. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Nyt utsikten fra en terrasse og en hage og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert). På Maison d'Istrie kan du spise et bedre måltid i restauranten. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: EUR 100.0 per overnattingsenhet per opphold
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 3.18 per rom, per natt
  • Et rengjøringsgebyr på 10.0 prosent kommer i tillegg

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for selvbetjent parkering: 25 EUR per dag
  • Kjæledyravgift: EUR 20 per kjæledyr, per opphold
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Avgift for sen innsjekking: 20 EUR for innsjekking mellom kl. 21.30 og midnatt
  • Rengjøring er tilgjengelig mot en avgift

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer).

Kart over Maison d'Istrie

Adresse

Maison d'Istrie

Avenue Louise 261

1000

Brussel, Belgia

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.