




Casa Gelferraro
Calatafimi, Italia
Hotellfasiliteter
Når du har denne ferieboligen som overnattingssted når du skal til Calatafimi, vil du bare være en 10 minutters kjøretur unna Segesta arkeologiske utgravingsområde og Tempio di Segesta. Denne ferieboligen med familievennlig profil ligger 17,3 mi (27,8 km) unna Tonnara di Scopello og 18,5 mi (29,8 km) unna Zingaro naturreservat. Føl deg som hjemme i denne ferieboligen, som er utstyrt med et kjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Sengen har sengetøy i egyptisk bomull, og det finnes også en sovesofa. Underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV og en DVD-spiller, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Det private badet har dypt avslapningsbadekar og bidé. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Sacrario di Pianto Romano - 3,2 km
Segesta arkeologiske utgravingsområde - 7,4 km
Tempio di Segesta - 7,4 km
Teatro di Segesta - 8,6 km
Calathamet Castle - 11,1 km
Terme Segestane - 11,5 km
Chiesa Madre di Salemi - 11,8 km
Mafiamuseum - 11,8 km
Palazzo dei Musei - 11,8 km
Musita Winery - 14,4 km
Museo d'Arte Contemporanea - 15,4 km
Fondazione Orestiadi - 16,8 km
Museo del Mare Uzzaredru - 19,3 km
Museo Etno-Antropoligico Annalisa Buccellato - 19,6 km
Porto di Castellammare del Golfo - 19,6 km
De nærmeste flyplassene er:
Trapani (TPS-Vicenzo Florio) - 45,1 km
Palermo (PMO-Punta Raisi) - 63,2 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Sesongbasert oppvarmingsgebyr: EUR 15 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Rengjøring er tilgjengelig mot en avgift, som kan variere basert på oppholdets lengde og størrelsen på boenheten
- Avgift for ekstraseng: 20 EUR per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Det sesongbaserte bassenget er åpent fra mars til november.
- Døgnåpent svømmebasseng
- De varme kildene kan besøkes mellom kl. 09.00 og kl. 21.00.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
Kart over Casa Gelferraro
Adresse
Casa Gelferraro
C/da Gelferraro
91013
Calatafimi, Italia
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.