1 / 34

Horizon Pantelleria

Pantelleria, Italia

Nær Lago di Venere



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Bar
Internett
Parkering
Sikkerhetsboks
Hårføner
Hage
Mikrobølgeovn
Terrasse
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Dusj

Dersom du velger Horizon Pantelleria når du skal til Pantelleria bor du nær flyplassen og bare 5 minutter unna Cinque Denti-bukten og Bue Marino-bukten med bil. Dette bed & breakfast-hotellet ligger 3,1 mi (5 km) unna Pantelleria havn og 3,9 mi (6,3 km) unna Castello Barbacane. Føl deg som hjemme i et av de 6 aircondition-avkjølte gjesterommene. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med dusj, regndusjhode og toalettartikler (inkludert). Rengjøring tilbys etter avtale, og både barnesenger/babysenger (mot et tillegg) og ekstrasenger (mot et tillegg) kan fås på forespørsel. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Lago di Venere - 2,3 km
Cinque Denti-bukten - 3 km
Bue Marino-bukten - 3,5 km
Castello Barbacane - 3,5 km
San Leonardo - 4 km
Laghetto delle Ondine - 4,6 km
Pantelleria hage - 4,7 km
Pantelleria havn - 4,7 km
Gadir-bukten - 7,1 km
Bagno Asciutto - 8 km
Tramontana-bukten - 10,2 km
Arco Dell'Elefante - 10,4 km
Levante-bukten - 10,5 km
Emanuela Bonomo vingård og gård - 11 km
Balata dei Turchi - 18,2 km

Den foretrukne flyplassen for Horizon Pantelleria er Pantelleria (PNL) - 1,5 km

Gjester har tilgang til blant annet et flerspråklig personale, bagasjeoppbevaring og vaskeritjenester. Gjestene tilbys buss fra flyplassen til hotellet på forespørsel uten ekstra kostnad . Nyt utsikten fra en takterrasse og en hage og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert). Dette bed & breakfast-hotellet har dessuten bryllupstjenester, piknikområde og grill. Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.30 til kl. 10.30.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: EUR 100 per opphold

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Gebyr ved tidlig innsjekking: EUR 40 (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Avgift for barneseng (babyseng): 10.0 EUR per natt
  • Avgift for ekstraseng: 25.0 EUR per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • De varme kildene kan besøkes mellom kl. 08.00 og kl. 16.00.

Kart over Horizon Pantelleria

Adresse

Horizon Pantelleria

Contrada Khaddiuggia, 5

91017

Pantelleria, Italia

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.