Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 50

Red Carpet Surf Camp MOROCCO

Awrir, Marokko

Nær Imourane-stranden



Hotellfasiliteter

Bar
Internett
Konferanserom
Parkering
Kaffetrakter
Ovn
Minibar
Hage
Balkong
Terrasse
Balkong eller terrasse
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Dusj
Skrivebord
Fryser
Forretningsvennlig

Når du har Red Carpet Surf Camp MOROCCO i Aourir som overnattingssted, bor du nær stranden, kun 15 minutter å kjøre fra Taghazout-stranden og Agadir marina. Dette gjestehuset ved stranden ligger 9,3 mi (14,9 km) unna Agadir strand og 12,1 mi (19,5 km) unna Souk El Had. Føl deg som hjemme i et av de 7 gjesterommene, som har et tekjøkken. Rommene har egen møblert balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har skrivebord og minibar, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Imourane-stranden - 1,9 km
Golf Tazegzout - 3,4 km
Taghazout-stranden - 4,8 km
Agadir marina - 14,8 km
Agadir fiskehavn - 14,9 km
Agadir strand - 14,9 km
Agadir Oufella Kasbah - 15 km
Atlantica Park - 15,2 km
Agadir Aerial Tramway - 15,5 km
Shems Casino - 15,6 km
Vallee de Oiseaux - 16,1 km
Jardin de Olhão - 16,5 km
Agadir utendørs teater - 16,5 km
Mémoire d’Agadir - 16,5 km
Club Royal de Tennis - 16,6 km

Nærmeste store flyplass er Agadir (AGA-Al Massira) - 46,5 km

Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, bagasjeoppbevaring og vaskeritjenester. Gjestene tilbys transport til busstasjonen mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig på stedet. Dra på eventyr med safari. Dette gjestehuset har i tillegg wi-fi (inkludert) og kullgriller. Det enkelt å komme seg rundt med hotellets buss (mot et tillegg), som går innen et område på 10 kilometer. Ta deg et måltid i restauranten eller noe lett å bite i på kafeen. På dette gjestehuset tilbys det også romservice (på fastsatte tidspunkter). Mingle med andre gjester - her tilbys alle gjester mottakelse (inkludert) daglig. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Komplett frokost tilbys daglig fra kl. 08.30 til kl. 11.30 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: MAD 34.10 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
  • Gebyr for sengetøy: MAD 20 per person, per opphold

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for komplett frokost: ca. MAD 60 for voksne og MAD 50 for barn
  • Avgift for barneseng (babyseng): 50.0 MAD per dag
  • Felles kveldsmåltid: MAD 100

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
  • Det er nødvendig med bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.

Kart over Red Carpet Surf Camp MOROCCO

Adresse

Red Carpet Surf Camp MOROCCO

Douar Oubaha

80023

Awrir, Marokko

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger